O Nas

Firma ATM ELECTRIC specjalizuje się w dystrybucji części dla szerokiej branży przemysłowej z dziedziny automatyki, pneumatyki, elektrotechniki oraz mechaniki maszyn, które mają szerokie zastosowanie przy mechanizacji i automatyzacji procesów produkcyjnych w różnych gałęziach przemysłu.

Nasze długoletnie doświadczenie pozwala nam na idealne wkomponowanie się w potrzeby naszych klientów oraz umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów technicznych.

Stale kładziemy nacisk na dostarczanie naszym klientom wysokiej jakości podzespołów, nowoczesnych rozwiązań dzięki czemu na przestrzeni tych wszystkich lat udało nam się zbudować zaufanie oraz pozostać w czołówce jako dostawca.

Poza kompleksowymi dostawami gotowych urządzeń dla Przemysłu prowadzimy również szereg usług dla naszych klientów z zakresu:

– Automatyki

– Instalacji elektrycznych

– Mechaniki

Posiadamy wykwalifikowany personel z uprawnieniami i kierowania robotami w stopniu nieograniczonym.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie oraz profesjonalnie z pełnym zaangażowaniem.

Posiadamy umowy z producentami w Polsce oraz współpracujemy z dużymi dostawcami w Europie oraz Stanach Zjednoczonych dzięki, którym mamy dostęp do szerokiej gamy produktów z magazynu, oraz produktów już często wycofanych z produkcji.

Nasza firma zlokalizowana jest w Krakowie, ale obsługujemy klientów z całej Polski.

Nasza rola w branży dystrybucji jest ukierunkowana na kilka segmentów:

Przemysł

Energetyka

Budownictwo